Våra mäklare

Vi ser till att säljare och köpare finner varandra över hela landet. Tack vare våra lokala kontor har vi ett stort nätverk av kompetenser och investerare i våra sex regioner:

Norr Mellersta Stockholm
Öst Väst Syd
Huvudkontoret  
     

Region Norr

Region Norr omfattar Norra Norrland, Västernorrland, Jämtland och Härjedalen.

Regionkontor: Tjärhovsgatan 12b | 931 32 Skellefteå
Box 510 | Storgatan 20A | 851 07 Sundsvall

Företagsmäklare

Katarina Bogardi
Affärsstöd

Mob. 070-609 10 33
katarina.bogardi@swedbankff.se

Kommersiella fastighetsmäklare

Annica Åslund Olsén
Reg. fastighetsmäklare

Mob. 070-668 58 20
annica.aslund@swedbankff.se

Ulf Ejenstam
Transaktionsrådgivare

Mob. 070-333 33 10
ulf.ejenstam@swedbankff.se

Region Mellersta

Region Mellersta omfattar Dalarna, Gävleborg, Uppland och Västmanland.

Företagsmäklare

Kommersiella fastighetsmäklare

Anders Pettersson
Reg. fastighetsmäklare

Mob. 072-589 54 99
anders.pettersson@swedbankkf.se

Region Stockholm

Region Stockholm omfattar hela Storstockholm.

Regionkontor företagsmäklare:
Wallingatan 33 | 111 24 Stockholm | stockholm@swedbankff.se | Hitta hit - karta

Regionkontor kommersiella fastighetsmäklare:
Wallingatan 33 | 111 24 Stockholm |telefon: 08-450 15 30

Företagsmäklare

Christian Jacobi
Affärsstöd

Mob. 070-246 72 74
christian.jacobi@swedbankff.se

Kommersiella fastighetsmäklare

Jan Börjesson
Reg. fastighetsmäklare

Mob. 070-593 34 93
jan.borjesson@swedbankkf.se

Mikael Cadling
Reg. fastighetsmäklare

Mob. 070-572 53 22
mikael.cadling@swedbankkf.se

Anders Pettersson
Reg. fastighetsmäklare

Mob. 072-589 54 99
anders.pettersson@swedbankkf.se

Oskar Sandén
Reg. fastighetsmäklare

Mob. 072-453 34 90
oskar.sanden@swedbankkf.se

Region Öst

Region Öst omfattar Södermanlands län, Östergötlands län, Örebro län, Jönköpings län, Kronobergs län och Kalmar län. Mäklarna fokuserar på olika områden enligt följande uppdelning:

Södermanlands län, Östergötlands län och Örebro län: Stefan Persson och Richard Skarin

Jönköpings län: Stefan Persson och Peter Henningsson

Kronobergs län och Kalmar län: Peter Henningsson

Regionkontor:
Snickaregatan 22 | 582 26 Linköping | 013-465 55 70

Företagsmäklare

Region Väst

Region Väst omfattar Västra Götaland inklusive Storgöteborg, Bohuslän, Halland och Sjuhäradsregionen.

 

Företagsmäklare

Kommersiella fastighetsmäklare

Bengt-Åke Harrysson
Reg. fastighetsmäklare

Mob. 070-312 45 02
bengt-ake.harrysson@swedbankkf.se

Niklas Wählisch
Reg. fastighetsmäklare

Mob. 076-191 95 89
niklas.wahlisch@swedbankkf.se

Region Syd

Region Syd omfattar södra Småland, Skåne och Blekinge.

Regionkontor: Östra Tullgatan 6 | 211 28 Malmö

Företagsmäklare

Kommersiella fastighetsmäklare

Linus Book
Reg. fastighetsmäklare

Mob. 070-963 46 70
linus.book@swedbankkf.se

Per Hedenmark
Franchisetagare

Mob. 073-353 49 91
per.hedenmark@swedbankkf.se

Otto Nilsson
Reg. fastighetsmäklare

Mob. 076-610 29 73

otto.nilsson@swedbankkf.se

Daniel Saveman
Reg. fastighetsmäklare

Mob. 070-951 40 18
daniel.saveman@swedbankkf.se

Isak Andersson
Reg. fastighetsmäklare

Mob. 073-512 03 68
isak.andersson@swedbankkf.se

Henric Albinsson
Transaktionsrådgivare

Mob. 073-526 32 18
henric.albinsson@swedbankkf.se

Huvudkontoret

Wallingatan 33 | 111 24 Stockholm | info@swedbankff.se |Hitta hit

Thor Bergenholtz
Verksamhetsansvarig

Mob. 070-364 14 10
thor.bergenholtz@swedbankff.se

Katarina Bogardi
Affärsstöd

Mob. 070-609 10 33
katarina.bogardi@swedbankff.se

Christian Jacobi
Affärsstöd

Mob. 070-246 72 74
christian.jacobi@swedbankff.se